Poradniki, które mogą zmienić życie

Każdy z nas ma szansę na to, aby zmienić swoje życie. Jeżeli tylko dostrzegamy, że coś jest nie tak, to warto działać. Dopóki jest czas! Nie każdy wie jak ma działać, dlatego szuka wsparcia. Nie trzeba biegać na szczęście po gabinetach psychologicznych, ponieważ dużo wiedzy znaleźć można w książkach. Jest tyle poradników (nie tylko psychologicznych), że na pewno uda nam się znaleźć coś, co będzie dopasowane do naszej tematyki. David Rock zaprasza do czytania “Ciche przywództwo. Sześć kroków do polepszenia efektywności w pracy”, a Rhonda Byrne (https://www.taniaksiazka.pl/autor/rhonda-byrne) chce nam przekazać garść cennej wiedzy w książce pt. “Sekret. Nauki na każdy dzień”.

“Ciche przywództwo. Sześć kroków do polepszenia efektywności w pracy”

Czy można zostać dobrym przywódcą? Czy takich cech można się nauczyć? Oczywiście, że tak. Jeżeli tylko ktoś ma odpowiednie chęci, to ze spokojem może się tego nauczyć. Jego mentorem może stać się David Rock, a podręcznikiem ta oto książka. Nie łatwo jest dowodzić innymi osobami. W szczególności, jeżeli ktoś znajduje się na ważnym stanowisku. Tyle osób patrzy “na ręce”, że człowiek ma problem z tym, aby się skupić. Wszystko na pewno uda się dokonać. Jeżeli tylko będziemy stosować się do wskazówek, jakie David Rock chce nam przekazać. Nie tylko chodzi tutaj o piastowanie ważnych stanowisk, ale również o wiele innych aspektów zawodowych. Jak chociażby nauczyciel. On też by chciał być takim przywódcą, który będzie miał posłuchanie wśród swoich uczniów. Podobna sprawa ma się z rodzicami. Oni również bardzo by chcieli, aby dzieci się ich słuchały. Wszystko jest możliwe. Tylko trzeba wsłuchać się w słowa pana Rocka.

“Sekret. Nauki na każdy dzień”

Rhonda Byrne jest australijską autorką i producentką filmową, której sława nie słabnie już od dobrych kilku lat. Czas na to, aby zapoznać się z jej kolejką książką, która nie tylko jest czczym gadaniem. Ma to być dzieło literackie, które ma być dla nas wsparciem duchowym. Czasem tak bardzo potrzebne nam jest dobre słowo, które pomoże nam ukierunkować swoje myśli. Nie wiemy, gdzie mamy go szukać. Może warto właśnie w takich chwilach zwątpienia mieć przy sobie poradnik, jaki napisała pani Byrne? Skoro tyle osób jej zaufało, to może i my będziemy chcieli się do tego przekonać? Nie ma co się dłużej zastanawiać. Jej słowa mogą okazać się dla nas niesamowitym wsparciem duchowym, dzięki czemu będziemy zmieniać swoje życie. Dzięki temu odnajdziemy to szczęście, które jest dla nas tak mocno ważne.